Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog
catie-kida-and-co

catie-kida-and-co

Problem solver. Communicator. Entrepreneur. Web scholar. Internet fanatic. Bacon maven. Tv buff. Thinker.

Pareizo riepu izvēle

riepas
riepas

Kad runa ir laiks, lai iegūtu virkni jaunu riepu, vadītājiem ir daudz iespējas. Tradicionāli, visdārgākais variants ir atgriezties uz koncesijas. Dīleri aizstās nolietotās riepas ar oriģinālu-iekārtu riepām. Šī iespēja var maksāt divas reizes vairāk kā dodas uz vietējo veikalu pa ielu.


Ka vietējā veikalā, vai tā būtu valsts ķēdes vai mamma-un-pop izveide, iespējams, ir labākā vieta, lai vidusmēra patērētājs iepirkties par jaunām riepām. Cenas var būt pamatoti un servisa vadītājs palīdzēs patērētājiem izvēlēties pareizo riepu par savu transportlīdzekli. Tomēr patērētāji vienmēr būtu iepirkties par labāko cenu. Riepu un uzstādīšanas cenas ievērojami atšķirties no veikala uz veikalu.


Vēl viena iespēja ir atlaide riepu mazumtirgotājs. Šie vairumtirdzniecības riepu izplatītājiem pārdot riepas ekstremālās atlaides. Papildus zemām cenām, viņi bieži vien ir tikai telefona zvana vai peles klikšķa attālumā. Tomēr, kad patērētāji iegādājas ziemas riepas no diskonta mazumtirgotājs, riepas tiek nosūtīti uz patērētāja durvīm. Tas ir līdz patērētājam atrast vietējo veikalu, lai līdzsvarotu un uzstādīt riepas. (Dažos gadījumos šie riepu mazumtirgotāji piedāvā atlaižu uzstādīšanu un uzstādīšanu pie vietējā riepu veikalā.) Dažiem cilvēkiem, kas vēlas ekskluzīvas vai grūti atrast riepas, šī ir vienīgā iespēja.


Ja jūs iegādājaties jūsu riepas tiešsaistē, jums būs nepieciešams darīt nedaudz papildu pētījumus, lai noskaidrotu, cik daudz tas būs izmaksas, lai tos likts uz savu transportlīdzekli. Vietējā veikalā būs maksas jums uzstādīt un līdzsvarot riepas, kā arī jebkuru citu papildu maksas, piemēram, izmetot veco riepas. Zvanu ap vairākiem veikaliem, lai iegūtu pilnu cenu par liekot uz jūsu jaunām riepām.

Share this post

Repost 0
To be informed of the latest articles, subscribe:

Comment on this post